Magnolia

Środowiskowy Dom Samopomocy "MAGNOLIA"

DRODZY UCZESTNICY, RODZICE I OPIEKUNOWIE
W związku z poleceniem Wojewody Opolskiego, wydanym na podstawie art. 11h ust. 1 i 4 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020r. poz. 1842) w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że:
w okresie od dnia 26 października 2020r. do odwołania obowiązuje czasowe zawieszenie działalności Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Magnolia" w Opolu.
W powyższym okresie przebywanie Uczestników w naszym Dom nie będzie możliwe. Pracownicy Domu zapewnią Państwu wsparcie, pozostając w codziennym kontakcie telefonicznym. O wszelkich zmianach dotyczących działalności ŚDS będziemy Państwa informować na bieżąco.
W przypadku pytań, wątpliwości czy problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 774745021 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

                                                                                                                                 Dyrekcja i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy

                                                                                                                                 dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Magnolia" w Opolu

 

 

DRODZY UCZESTNICY, RODZICE I OPIEKUNOWIE
 
Od dnia 1 czerwca 2020 r. Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Magnolia” będzie świadczył usługi dla uczestników.

 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom oraz pracownikom placówka będzie funkcjonowała w oparciu o wewnętrzną Procedurę bezpieczeństwa dotycząca organizacji pracy Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Magnolia" w Opolu w zakresie przeciwdziałania wystąpieniu/szerzeniu się zakażenia SARS-CoV-2 opracowaną na podstawie wskazań zawartych w Rekomendacjach przygotowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które zostały pozytywnie zaopiniowane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Dyrektor

Środowiskowego Domu Samopomocy

dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi

"Magnolia" w Opolu

Aleksandra Kędzierska-Buczyńska


 

 

 

INFORMACJA

 

dla uczestników projektu
„Centrum Pomocy” – wsparcie osób niesamodzielnych oraz opiekunów faktycznych w Opolu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego
na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Osi priorytetowej VIII-Integracja społeczna, Działanie 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie usług społecznych –
wsparcie dla osób niesamodzielnych
Uprzejmie informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID-19, które miały i mają miejsce w naszym kraju, realizacja projektu będzie podlegała modyfikacji. Ponadto nie wszystkie z zadań projektowych, z uwagi na występujące nadal obostrzenia będą mogły być wykonane w dotychczasowej formie i terminie.

 

Aktualnie dokonywane są ustalenia z podmiotami, realizującymi dla Państwa usługi, wynikające z projektu.

 

Informujemy, że bezpieczeństwo Państwa jest dla nas priorytetem i dołożymy wszelkich starań, aby
w związku z sytuacją, która miała wpływ na wszystkich z nas projekt został zakończony z korzyścią dla Państwa.

 

Informacje o zmianach w projekcie będą dla Państwa dostępne na stronie internetowej: magnoliapomoc.opole.pl oraz sdsopole.pl. W przypadku pytań w sprawie działań projektowych, prosimy o kontakt tel. 517 175 401 lub za pośrednictwem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, w trosce o Państwa bezpieczeństwo niemożliwe jest zorganizowanie spotkania w tradycyjnej formie.

 

 

Z poważaniem

 

Dyrekcja Środowiskowego Domu Samopomocy

 

dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi

 

„Magnolia” w Opolu

 

     


 

 

plakathttps:

 

//wetransfer.com/downloads/1f58f1b93396fb7efd6d9d108e86a40820190506165248/ee12d369a99c2c942cb84786eddb4bff20190506165248/745601