Środowiskowy Dom Samopomocy „ Magnolia”, mieszczący się przy ul. Stoińskiego 8 w Opolu, jest jedynym ośrodkiem na terenie województwa opolskiego, który realizuje dzienne wsparcie dla osób cierpiących na otępienie, chorobę Alzheimera oraz inne zaburzenia czynności psychicznych.

Ośrodek czynny jest w godzinach od 8.00- 16.00, od poniedziałku do piątku. W nowej odsłonie działa od lutego 2015 roku, gdzie po gruntownym remoncie jest przyjazny dla seniorów, niezwykle ciepły i domowy.
Ośrodek położony jest w cichej i bezpiecznej dzielnicy Opola, a duży ogród, jakim dysponuje zapewnia komfort uczestnikom i stwarza możliwość przebywania na świeżym powietrzu. Stwarza to również okazje do spotkań na piknikach i festynach, dzięki którym uczestnicy ośrodka jak i ich opiekunowie w swobodnej i przyjaznej atmosferze mogą podzielić się swoimi problemami i spostrzeżeniami.Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Magnolia"
 
ul. Stoińskiego 8
45 – 761 Opole

tel./Fax. 77 474 50 21
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00