W związku z poleceniem Wojewody Opolskiego, wydanym na podstawie art. 11 h ust. 1 i 4 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020r. poz. 1842) w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że:

w okresie od dnia 26 października 2020r. do odwołania obowiązuje czasowe zawieszenie działalności Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Magnolia" w Opolu.
W powyższym okresie przebywanie Uczestników w naszym Dom nie będzie możliwe. Pracownicy Domu zapewnią Państwu wsparcie, pozostając w codziennym kontakcie telefonicznym. O wszelkich zmianach dotyczących działalności ŚDS będziemy Państwa informować na bieżąco.
W przypadku pytań, wątpliwości czy problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 774745021 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrekcja i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Magnolia" w Opolu